top of page

2012 yılında, araştırma ve tasarım süreci başlatılan bilimsel düzenekler ve oyuncaklar, 2015 yılında temel bilimsel kuramlara yönelik eğitici donanım ve düzeneklerin tasarımına ve üretimine yönelik taleplerin artması ile önem kazanmıştır.

BİLİMSET düzenekleri, özellikle bilim merkezi sergilerinde kullanılabilecek, öğrenmeye hevesli farklı yaşlarda kullanıcıların, temel bilimler (fen bilimleri) alanında birçok kavramsal bilgiyi anlamalarına yönelik, üzerinde deneyim kazanabilecekleri, ortama uygun özel tasarıma sahip, eğlenceli ve eğitici özelliklerde tasarlanarak, üretilmektedir.

BİLİMSET oyuncaklar, çocuğun büyüme sürecine ve keşfinin farklı aşamalarına eşlik ederek, öğrenme, karşılaştırma ve yorumlama becerisini artırmaya yönelik tasarlanmaktadır.

Tecrübeli tasarım ekibimiz ve eğitim danışmanlarımız ile çocuğun hedeflenen motor hareketlerini kullanmasını destekleyen, görsel algıyı ve çevresindeki gerçekliği analiz etme beceri ve bilgisini artırabilecek eğitim içerikleri ile eğlenceli bir oyun dünyası tasarlıyoruz.

bilimset logo.png

 © Bilimset bir NESNE ELEKTRONİK markasıdır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

www.bilimset.com

bottom of page